Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Komentáře článku

Pivní zpravodaj 21.4.

ZAJÍMAVOSTI
21. 4. 2008 00:00 autor: tomas
Čtenářů: 7157
Komentáře: 1
Výběr pivních článků z tisku


Přidat komentář     Zobrazit článek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán.
Jméno*  
Text*
Kód z obrázku:*Security Image
Od: Tomáš Semrád
29. 12. 2008 18:23
Ad "Minipivovar na Hukvaldech navštěvují nejen starousedlíci, ale vyrážejí sem i turisté":
ano, i já loni zde byl, zrovna v den kdy sem nastoupil nový sládek, který nás s Romanem Holoubkem ochotně provedl svým novým královstvím, za což mu dodatečně ještě jednou děkuji. Škoda jen, že při dalších návštěvách zde, jsem neměl štěstí a nepodařilo se mi odvézt suvenýr v podobě pivního tácku. Snad to vyjde příští rok, kdy se sem určitě hodlám několikrát zastavit.
Ad "Pivaři už nepijí jen plzeňskou klasiku":
ani se jim nedivím, o klasice se totiž nedá vůbec mluvit...:-)
Ad "Pivovarník duší i srdcem":
tak už konečně vím důvody svijanského zázraku:-), jak jednoduché. Každopádně to Svijanům přeji z celého srdce, avšak tak trochu se bojím, jestli už nebylo jimi dosaženo toho magického kulminačního bodu (pro každý pivovar jiného), po jehož dosažení budeme na kvalitu svijanského piva už jen vzpomínat...Nicméně, pan Horák má můj velikánský obdiv za to kam to s pivovarem dotáhl a kam ho z nuly vyvedl! Podle mě jasný adept na pivní Síň slávy!
Ad "Garanci kvality potvrzuje podpis sládka na etiketě":
tak to je zoufalý pokus, jak ještě více zaujmout...Laciné gesto! Spíš mě to připomíná rčení "jména hloupých na všech sloupích", vlastně na každé čtvrté pivní lahvi prodané v ČR...
Ad "Třeboňský pivovar vyvíjí nové druhy piva":
oceňuji a fandím tomu, jen tak dále, avšak by v Regentu neměli zapomínat na ty své po léta stávající piva. Má poslední zkušenost s lahvovým desítkovým Regentem v podobě 3 ks byla velkým zklamáním. Barva k nepoznání (jaksi to ztmavlo) oproti světlounce žluté co pamatuji, vůně žádná, chuť nedefinovatelná, spíše víc než špatná, a to patří Regent k mým srdečním záležitostem. Nezbývá mi než doufat, že jsem měl akorát "štěstí" na nevydařenou várku...
Stránky : 1
Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek uživatele, který v diskusi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.
  skenovat0001_1

© Pivní Obzor 2007 - 2020 | Provozováno na RS MAXSOFT