Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Komentáře článku

Pivní akce v Prádelně

DOMÁCÍ
5. 8. 2008 23:45 autor: tomas
Čtenářů: 3274 | Fotogalerie
Komentáře: 10
Nedávno jsem při cestě na Vysočinu zvolil záměrně menší, přesněji řečeno tedy trochu větší zajížďku. Mělo to svůj důvod a tím byla menší, ale zajímavá pivní akce v Rosicích u Brna.


Přidat komentář     Zobrazit článek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán.
Jméno*  
Text*
Kód z obrázku:*Security Image
Od: zh
5. 4. 2010 21:45
Plzeňský Prazdroj volá po zpřísnění podmínek označení České pivo, ale tu zásadní - jeho výrobu ve vymezeném území Česka - sám porušuje licenční výrobou značek v Rusku, Polsku, Maďarsku a Slovensku. A jen tak na okraj: výrobce tetra-hopu ho nařkl, že i Prazdroj tento přípravek nakupoval v letech 2002 až 2005 či 2006 ve velkém. Takže o "čistotu" jde asi až na druhém místě. Na tom prvním jsou jako vždy obchodní zájmy.
Od: zibi
1. 4. 2010 23:02
Paní redaktorku nepodezírám. Jen se mohla optat, kdo je většinovým vlastníkem zmíněného výzkumáku. Není to náhodou Prazdroj? Jeho afričtí vlastníci dobře vědí, že marketing zvládne i to, na co výroba někdy nestačí. Ale že bychom na tom měli stavět tradiční český způsob vaření piva? A docela bych se pobavil, kdyby "chycené" pivovary přistihli při něčem podobném nějakou značku ze skupiny Prazdroj... Možná by jim to nedalo ani takovou práci. Vzájemné pomluvy ale prestiž českého piva rozhodně neposílí
Od: tomas
31. 3. 2010 23:43
Tak Prazdroj toho samozřejmě marketingově využil. Proč taky ne a nechápu proč to nevyužijí i další pivovary co nemají s Tetrahopem co do činění. Dyť je to ideální příležitost. Co se úspor týče tak nějakým způsobem (cukr, extrakt, CKT, lehký HGB...) dneska šetří prakticky všude a nemá cenu mít zbytečný a přehnaný iluze. Ono se i na moderním zařízení alá CKT dá udělat velmi slušný pivko. Teď jsem zrovna dopil lahvovýho CKT 11% Ježka chycenýho v pivovarský prodejně a musím jen chválit, moc dobrý. Teorie o uplacený anketě MF dnes Prazdrojem, co vítězí ve čtenářský anketě na pivním.infu, mi už přijdou až ujetý. Že by měla Hana Večerková z MFdnes coby pachatelka testu s Tetrahopem nějakou množstevní slevu na Gambáče a PU?
Od: zibi
31. 3. 2010 20:26
Volání Prazdroje po "profesní poctivosti a ...vaření piva podle ryzí české tradice" (viz aktuality), je hodně úsměvné. Zvláště když tenhle pivovar svými "výrobními úsporami" přispěl k devalvaci pojmu české pivo. Cítím v tom faleš a lidem z Prazdroje nevěřím.
Od: tomas (pivniobzor)
8. 8. 2008 08:20
to Henri: Jsem rád,že Vás nějaký můj článek inspiroval. Vím, že gramatika trochu pokulhává, ale když píšu článek přemýšlím víc nad obsahem. Budu se snažit na to dávat větší pozor.
to Chody: Asi máte pravdu. Je fakt, že kdybych Pivolu pil někdy jindy a ne po výborných 12% pivech, tak bych ji asi hodnotil jinak.
Od: Chody
7. 8. 2008 23:19
Musím se zde zastat PIVOLY. Nealkoholické pivo samozřejmě nemůžete ochutnávat po někola pivech plnotučných. Ale z vlastní zkušenosti vím, že v horkém létě je pro řidiče v Klatovech jen jedno pravé osvěžení. A vězte, že půllitr PIVOLY do mě zahučel v mžiku a kdyby osazenstvo už nechtělo jet, zvládl bych i druhý. Pro mě je PIVOLA nejlepší nealko pivo v republice (netroufám si napsat na světě...)
Od: Henri
7. 8. 2008 22:49
Obsahově perfektní články, které nyní otevírám jako první, když se zajímám o pivo. Např. články o Bavorských pivovarech jsem využil při vlastních poznávacích cestách a byly mi velkým pomocníkem. Abych jenom nechválil, musím se připojit k antihnusákovi a požádat o korektury před zveřejněním. Také mi vadí čárky, ale i tečka mezi slovy a i za první závorkou by nemusel být mezerník. Při čtení by to ani tak nevadilo, ale když si článek stáhnu do Wordu, tak si ty korektury musím udělat sám. Jinak ale opravdu skvělé a obdivuji se Vaší práci.
Od: tomas
7. 8. 2008 08:31
Děkuji za upozornění. Slibuji,že příště už to bude lepší.
Od: antihnusák
7. 8. 2008 00:32
Nedá se to číst, zkuste dělat čárku hned za slovem, nikoli mezi slovy...
Stránky : 1
Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek uživatele, který v diskusi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.
  skenovat0001_1

© Pivní Obzor 2007 - 2018 | Provozováno na RS MAXSOFT