Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Komentáře článku

Restaurace a pivovárek U Medvídků

DOMÁCÍ
29. 2. 2008 08:27 autor: tomas
Čtenářů: 7306 | Fotogalerie
Komentáře: 2
Dost dlouho jsem kolem této známé a navštěvované restaurace chodil, aniž bych zavítal dovnitř, jako bych dopředu tušil, že se ocitnu v předražené turistické pasti a vlastně až vznik pivovárku před několika málo lety mě přiměl k návštěvě.


Přidat komentář     Zobrazit článek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán.
Jméno*  
Text*
Kód z obrázku:*Security Image
Od: tomas
3. 11. 2008 12:43
Vypadá to na pohled pěkně, ale nedokážu si představit jak ty sudy budou konkrétně U Medvídků dostávat ven až budou potřebovat nově vysmolit. Škoda jen, že do suterénu k pivovárku zabloudí málokdo a výčep tam je jen na objednání. Ono by se takové X beer asi moc nevyčepovalo. Je to opravdu extrém silné pivo spíš na doma. Old gott by naopak čepovanej být mohl. No budu muset udělat zase sondu. Na to že to tam mám z domu cca 300m jsem tam dlouho nebyl.
Od: Tomáš Semrád
2. 11. 2008 22:01
Pohled na "dřevěnou" spilku a ty ležácké sudy je pohledem dnešní moderní doby opravdu neskutečně nádherný až kouzelný. Jen vícero takových míst. Škoda jen, že se jejich pivo nedá ochutnat v čepované formě.
Jinak ta poznámka o potrefených husách je víc než trefná!
Stránky : 1
Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek uživatele, který v diskusi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.
  skenovat0001_1

© Pivní Obzor 2007 - 2022 | Provozováno na RS MAXSOFT