Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Komentáře článku

Podvečer pod Ještědem

DOMÁCÍ
29. 7. 2008 23:08 autor: tomas
Čtenářů: 9643 | Fotogalerie
Komentáře: 2
Podniknout nějakou tu pivní sondu do města pod Ještědem jsem se chystal delší dobu a letošní Den Konráda se ukázal být tím dobrým důvodem. Nesetkávám se s pivem Konrád zase tak často, ale mám dojem, že v poslední době se zvlášť světlá jedenáctka vyšvihla do české chuťové extratřídy.


Přidat komentář     Zobrazit článek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán.
Jméno*  
Text*
Kód z obrázku:*Security Image
Od: tomas
21. 6. 2009 23:10
Já byl u Vendelína loni 2x a asi je pivo pokaždý jiný. Poprvý měli jen tmavý a nebylo špatný i když nedrželo vůbec pěnu. Napodruhý měli naopak jen světlou 12ku a ta mi přišla osobitá a výborná. Fajn domácký prostředí, jen paní domácí za výčepem by se mohla na hosty víc usmívat. S Konrádem souhlasím, ale myslím, že se oproti lonsku taky trochu změnil. Přijde mi, že býval ještě víc pilsový.
Od: Tomáš Semrád
20. 6. 2009 20:15
Vzhledem k mým současným pracovním cestám na Liberecko mám možnost ochutnávat místní piva, pro mě do té doby vyjma Svijan poměrně nedostupná. Proto jsem se s velkým očekáváním těšil především na Vendelína. Avšak jak jeho světlý, tak i polotmavý kvasnicový ležák, který jsem si přivezl teď ve středu, nic moc. Čekal jsem něco "ex" a skutečnost mě ničím nenadchla. Nemohu říct, že by Vendelín měl nějakou technologickou chybu, ale na pivo z minipivovaru jsem očekával osobitější chuť a zapamatovatelný charakter. To mi však ´"Venda" bohužel nenabídl. A to ani ve sbětlé ani v polotmavé variantě. Nicméně příště až pojedu okolo, ho zase zkusím. Zato vratislavický Konrad 11 je extraklasa. Vynikající pivo, které osobně řadím mezi absolutní špičku!!! Myslím si, že dnes už překonává "legendární" Svijany. Chutné pivo s charakterem, z něhož je cítit chmel, hořkost, nádherná krémová pěna a vůně, zkrátka pivo s velkým P!!!
Stránky : 1
Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek uživatele, který v diskusi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.
  skenovat0001_1

© Pivní Obzor 2007 - 2023 | Provozováno na RS MAXSOFT