Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Komentáře článku

Černokostelecké vykulení

DOMÁCÍ
3. 10. 2008 21:42 autor: tomas
Čtenářů: 8095 | Fotogalerie
Komentáře: 3
Původní pivo, kterého se v černokosteleckém pivovaru dříve vařilo ročně i přes 50000 hl. osobně už nepamatuji. První a zároveň i poslední můj kontakt s ještě fungujícím pivovarem proběhnul někdy v roce 1991, kdy na mojí sběratelskou prosbu o pivní etikety přišla odpověď s balíčkem starých etiket přímo od pana vedoucího kostelecké provozovny.


Přidat komentář     Zobrazit článek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán.
Jméno*  
Text*
Kód z obrázku:*Security Image
Od: Dan
29. 10. 2008 17:54
Už nějakou dobu sledujeme dění v černokosteleckém pivovaru a nutno uznat, že toto místo má už teď své kouzlo. Přestože je zde ještě hodně co dělat, už teď z místa dýchá kouzlo starých časů a pivních tradic. Na návštěvě této pivní akce nám také vadily čtyřkolky (při srážce s udírnou jsme stáli nedaleko), ale ostatní nemělo chybu. Doufám že podobné akce budou pokračovat. Jetě bych upřesnil jednu věc v článku. Na svoji příležitost nečekají jen tyto železné tanky, vyobrazené na jedné z fotek. V prostorách sklepa jsme už mohli vidět tanky nerezové. Takže se pivovar opravdu pomalu rodí. Všem z Kostelce přejeme, ať se jim dílo podaří.
Autorovi článku: pěkný článek, až na ty hrubky... :-(
Od: Eva Marková
23. 10. 2008 00:11
Jako bývalí pivovarští s povděkem kvitujeme zmrtvýchvstání celého areálu, a nemusí vůbec být komerčním pivovárečným. Bohulibým počinem je stmelování lidí a šíření radosti navzdory politickým šarvátkám v zemi. Držte se a Dej Bůh štěstí.
Od: Qwjeták
5. 10. 2008 00:18
Děkujeme za pozitivní hodnocení naší akce. Rádi bychom tímto směrem pokračovali a zájem "pivní veřejnosti" nás těší. Pivo u nás vařit opravdu chceme a pracuje se na tom velmi intenzívně. Nicméně tak jako v případě naší hospůdky chceme mít všechny detaily dotaženy do dokonalosti.
P.S. Čtyřkolky už také nechceme a s Vaší výtkou souhlasím. Žádný tahoun to nebyl a jediným výsledkem byla nabouraná udírna.
více o našich akcích a dění v pivováru na www.pivovarkostelec.cz
Stránky : 1
Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek uživatele, který v diskusi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.
  skenovat0001_1

© Pivní Obzor 2007 - 2022 | Provozováno na RS MAXSOFT