Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Komentáře článku

Táborské pivní slavnosti

DOMÁCÍ
3. 3. 2009 08:10 autor: tomas
Čtenářů: 10324 | Fotogalerie
Komentáře: 5
Do Tábora na pivní slavnosti jsem se v minulosti chystal několikrát, ale nevelká kapacita celé akce byla hlavní příčinou toho, že v okamžiku kdy jsem se odhodlal k činu, bylo vyprodáno.


Přidat komentář     Zobrazit článek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán.
Jméno*  
Text*
Kód z obrázku:*Security Image
Od: matěj
10. 3. 2009 22:31
Mně na té plzeňské kampani k výchově "fascinuje" její stupidita. To už jsou lepší zprávy o tom, že pivo zabraňuje řídnutí kostí nebo snižuje stres. Jasně, po šesti kouscích :)
Od: tomas
10. 3. 2009 07:44
Přesně tak.Fráze a fráze a navíc nesmysly. ""Péče o historický odkaz předešlých generací"" má bejt asi to uzavření všech pivovarů na západě čech, nebo ta ""férová hospodářská soutež"" je asi to jejich uplácení hospod... A to hnutí o odpovědný konzumaci tak nějak u výrobce piva nemá logiku. Až ti dnešní pijáci svých minim.6-7 piv denně co dělají pivovarům hlavní tržby začnou odpovědně konzumovat 1 max.2 piva denně, tak nevím co bude pivovar s propadem prodeje dělat a co na to řeknou akcionáři pivovaru. Prostě nic jinýho než PR kecy co mají jakoby zlepšit obraz firmy.
Od: Zdeněk
9. 3. 2009 21:03
Už jste se podívali na nové "výchovné" stránky Prazdroje "na pivo s rozumem"? Inu, mně to nedalo. Ale výsledek mě zklamal. Nuda od začátku do konce. Prostě jen do češtiny přeložili "mezinárodní" text, k tomu nechali původní grafiku - a hotovo. Žádný nápad či invence. To jen Afričané dali úkol, tak se v Prazdroji splnil. Škoda. Chtělo to víc než jen "školní" formalismus.
Od: Honza Svetpiva.cz
3. 3. 2009 10:42
Tahle akce je sita na miru mistnim, kteri tam chodi az po praci. Tudiz se zacina az ve ctyri hodiny. Nevim, ale o vikendu tam byvaji uz plesy, mozna je i vyssi cena za pronajem...
Od: Luděk
3. 3. 2009 10:30
S těmi termíny, distribucí vstupenek a hlavně se začátkem až v 16 hodin mě taky pořadatelé dost sejří. Zkoušel jsem v téhle věci něco podniknout/změnit, ale pořadatelům a většině to asi vyhovuje takto, takže nedošlo ani k mírnému pokroku v mezích zákona :-(
Stránky : 1
Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek uživatele, který v diskusi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.
  skenovat0001_1

© Pivní Obzor 2007 - 2022 | Provozováno na RS MAXSOFT