Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Komentáře článku

Na hřebenech Krkonoš

DOMÁCÍ
5. 5. 2009 00:00 autor: tomas
Čtenářů: 12083 | Fotogalerie
Komentáře: 3
To si takhle jednoho slunečného dne pomalu končícího léta vzala moje soudnost a uvážlivost chvíli volna a zvítězila odvážná touha navštívit nejvýše položenou českou restauraci.


Přidat komentář     Zobrazit článek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán.
Jméno*  
Text*
Kód z obrázku:*Security Image
Od: Energetik
11. 5. 2009 15:46
tomas: No, lahvove je trochu rozdilne od toceneho. Ta vami uvedena pachut je spise otazkou skladovani, vim, ze Krakonos je u nas asi nejnachylnejsi na kvalitu skladovani... Na druhou stranu je pravda, ze kolisa i samotna kvalita jednotlivych varek... Toceny Krakonos je na Zaclersku vsude a je naprosto vynikajici!!! Vrele doporucuji!
Od: tomas
11. 5. 2009 07:56
Taky jsem měl v plánu ochutnat Krakonoše, protože s točeným se setkám málokdy, ale v domovskejch Krkonoších je Krakonoš v hospodě spíš raritou a já se s ním nepotkal. Koupil jsem jen 1 lahvový na spáteční cestu, ale za moc to nestálo. Nějaká chemická pachut v pivu, ale je otázkou jestli to tak vyšlo z pivovaru nebo to bylo špatným skladováním.
Od: Energetik
7. 5. 2009 11:05
Na takovy pekny vylet na muj vkus velmi malo Krakonosu :-) Ja mam zmapovane Zaclersko a tam je to jina kava a v prevazne vetsine vsude spickove osetrene ;-)
Stránky : 1
Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek uživatele, který v diskusi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.
  skenovat0001_1

© Pivní Obzor 2007 - 2022 | Provozováno na RS MAXSOFT