Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Komentáře článku

Český pivní festival podruhé

DOMÁCÍ
26. 5. 2009 20:27 autor: tomas
Čtenářů: 10215 | Fotogalerie
Komentáře: 16
Rok se s rokem sešel a pražská akce, jejíž ambicí je stát se českým Oktoberfestem, právě žije svým druhým ročníkem.


Přidat komentář     Zobrazit článek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán.
Jméno*  
Text*
Kód z obrázku:*Security Image
Od: Maty
19. 5. 2010 21:17
ad) aktuality: Koukám, že Prazdroj zase slibuje a prohlašuje. Nedávno to bylo kvůli "kvalitě" (a jak to vyšumělo), teď hurá na speciály.. Co téhle firmě fakt nechybí jsou silná prohlášení. Přitom by stačilo málo - zlepšit pitelnost svých značek.
Od: Olda Studený
17. 5. 2010 22:37
Já si myslím, že takováhle akce by měla být především akcí reklamní. Pivovary by se měly chlubit svojí produkcí. Ale z tohohle mám prostě pocit, že to je především vydělávačka. Ceny bych očekával spíš nižší, než vyšší oproti normálu. Podle mne je pivo za 40 prostě drahý a to i kdyby bylo točený ze sudů vykládaných sametem a přinesla mi ho holčina nahoře bez. Ceny jídel radši vůbec nekomentuju. To je teprve zlodějna. :)
Od: Jan Kocián
2. 6. 2009 04:24
Kout byl dobrej.
Od: tomas
2. 6. 2009 00:24
Konrád na tebe určitě někde vyčkával.... Já ho pil v pondělí a určitě pochvala, ale Kocour a Kout byl opravdu lepší. Jídlo mohlo bejt levnější, ale je to o těch žetonech, takže i drobnosti stojí víc. Pořadatel na něčem holt vydělat musí, nepořádá to oblastní charita a na pivu se v čechách asi ani na festivalu nezbohatne. Myslím, že těch kdo by ocenili malý pivo je na podobný akci minimum. Většina lidí se jde hlavně pobavit a k zábavě patří normální půllitr.
Od: Petr Buriánek
1. 6. 2009 23:22
Byl jsem tam tuto sobotu odpoledne a dojmy vesměs positivní. Na takovouto akci výběr piv výborný, obsluha trochu pomalejší, ale jinak jsem problém neměl. Ceny piva OK, jídlo již spíš dražší... (a v porovnání třeba s VPT08 asi nezaslouženě). Jak již někde psal Malakin, byl bych asi pro malá piva. Např. 1 tolar=20 Kč=0,2 l a 2 tolary= 0,5 l by pro pořadatele snad nemusel být problém. I ceny jídla by šlo lépe odstupňovat. Z ochutnaných piv bych asi nejvýše hodnotil ležák od Kocoura, naopak největší zklamání byl Konrád 11°. Před 2 týdny výborné pivo, zde nevýrazné (+ způlky zvětralé a navíc teplé). Že by na mě již pod pípou delší čas čekalo? :-) Ostatní piva již byla v pořádku. Loni jsem neměl důvod se zúčastnit, letos to bylo v pohodě a jestli ještě příjde příští rok nějaké zlepšení, přijdu určitě zas.
Od: tomas
1. 6. 2009 11:12
pro J.Kocian: Jestli to jedno brdo nebude tím, že až na vyjímky bylo všechno pivo typ český ležák. Spousta výbornejch piv se dala v pohodě najít, takže úplně špatný to s českým pivem nebude. Klidně napište, který konkrétně bylo špatný.
Od: tomas
1. 6. 2009 10:04
pro kolemjdoucí: To určitě nepovažuji. Já se ale prostě s tím co popisujete nesetkal, takže to bylo spíš v jednotlivejch případech. Byl jsem tam 2 dny, většinu piv vypil v šestce a co jsem si stačil všimnout tak na výčepech byly normálně pověšený cedulky piv. Druhá věc je samozřejmě to, jestli bylo správně vždycky natočený objednaný pivo u stolu. Tenhle argument mi pár známejch taky říkalo, ale to už se ovlivnit nedá jako i normálně v hospodě, kde taky pokud nestojím u výčepu může výčepní natočit ať už záměrně nebo omylem jiný pivo.
Od: kolmejdoucí
1. 6. 2009 07:56
Vy považujete prostý název piva, základní druh (světlé, tmavé etc.)a k tomu popř. stupňovitost, za "detailní znalost piv"? O_O Nemyslím, že by byl až takový problém - vzhledem k předem známému rozpisu - mít vždycky při změně sudu na pípě pověšenou cedulku s názvem. Přijít k výčepu, zeptat se, co točí a dostat odpověď "nevim", je přímo hrůzné.
Od: Jan Kocián
31. 5. 2009 23:48
Jinak piva chuťově na jedno brdo, a to včetně těch z minipivovarů. Existuje vůbec ještě nějaké dobré české pivo???
Od: Jan Kocián
31. 5. 2009 23:46
Ano, mladé brigádnice... Taková "střeva" bez pochopení pro flirtování z mé strany. :-(

Svijany samozřejmě nezklamaly. Úplně nej pivo byla pro mě Mlynářská dvanáctka z minipivovaru v Chýni.
Stránky : 1 2 >>
Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek uživatele, který v diskusi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.
  skenovat0001_1

© Pivní Obzor 2007 - 2024 | Provozováno na RS MAXSOFT