Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Komentáře článku

Český pivní festival podruhé

DOMÁCÍ
26. 5. 2009 20:27 autor: tomas
Čtenářů: 10154 | Fotogalerie
Komentáře: 16
Rok se s rokem sešel a pražská akce, jejíž ambicí je stát se českým Oktoberfestem, právě žije svým druhým ročníkem.


Přidat komentář     Zobrazit článek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán.
Jméno*  
Text*
Kód z obrázku:*Security Image
Od: tomas
31. 5. 2009 22:35
pro Jan Kocian: Zase nemůže člověk chtít po mladý obsluze (brigádnících, ne pivních profesionálech)aby znali detailně všechny piva z minipivovarů, když se to tam denně měnilo. Je potřeba akci brát takovou jaká je - pivní zábavu s velkým výběrem piva. Není to nějaká odborná degustace, kde by naopak obsluha měla každý pivo dobře znát. Taky bych mohl třeba namítnout proč se pšenice netočila do sklenic, ale půllitrů s uchem, ale to jsou drobnosti. Nějakej větší problém jsem nezaznamenal.
Od: Jan Kocián
31. 5. 2009 11:50
Ale dobré bylo, že občas dávali jedno pivo zdarma při zaplacení za jedno hlavní jídlo. A úplně nejlepší byly akce "VŠECHNO JÍDLO ZA POLOVIC".
Od: Jan Kocián
31. 5. 2009 11:46
Nechápu, proč nenosili po kapsách nějaký tahák. Vždycky jsem jenom zaslechl, jak se někdo ptá, odkud je to které pivo... a oni na to: "To netuším, ale když si ho objednáte, tak vám to zjistím."
Od: Jan Kocián
31. 5. 2009 11:42
Hudební produkce zbytečně moc nahlas, neznalý personál (stan č. 6) a nejhnusnější zmrzlina na světě (pivní za 80 Kč)
Od: tomas
27. 5. 2009 11:23
No já mám podobný zkušenosti (třeba ČPF vloni) a proto už první den na podobný akce nechodím a počkám až vychytají počáteční organizační zmatky. Přehlídka ve Zlejch časech je taky fajn a taky tam zajdu i když tam pivo taky není vždycky OK. Říkají teda ostatní, já měl zatím vždycky štěstí na dobrý pivo. Myslím, že za návštěvu stojí obě akce a porovnávat je nemá smysl, protože jsou obě trochu jinak zaměřený.
Od: Henri
27. 5. 2009 10:54
Já jsem udělal asi tu chybu, že jsem festival navštívil hned první den (pátek), kdy ještě pravděpodobně neběželo vše jak mělo. Z minipivovarů jsem neochutnal nic, protože okrojovaná obsluha u výčepů mi nebyla schopna říci co vlastně točí a tak jsem se přemístil jinam a už na ně nedošlo. Ochutnal jsem kvasnicového Rychtáře Natur, který byl vyloženě teplý. Další piva měla naštěstí správnou teplotu a tak žádné již nezklamalo. Dále jsem tedy pil Rampušáka z Dobrušky, Janáček Comenius, Bakalář Jubilejní a nefiltrovaného spec. Regenta, který si u mě napravil reputaci Třeboňského pivovaru a zklamání z jeho lahvových piv. Rovněž Bakalář byl velice dobrý. Tento týden jsem již ale raději zašel do Zlých časů a myslím, že jsem udělal dobře a jestli ještě vyšetřím nějaký čas, tak přehlídka pivovarů ve Zlých časech opět zvítězí před Pivním festivalem
Stránky : << 1 2
Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek uživatele, který v diskusi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.
  skenovat0001_1

© Pivní Obzor 2007 - 2024 | Provozováno na RS MAXSOFT