Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

AKTUALITY

Pivovar ZUBR rozšiřuje sortiment o vánoční čtrnáctku Zubr MAXXIM
5. 12. 2011
t
Pivovar Zubr letos konzumentům nadělí čtrnáctku Zubr Maxxim, která se v pivovaru vaří jen při výjimečných příležitostech a v omezeném množství. Z restauračních píp teče od 1. prosince a v obchodech bude v prodeji v balení mutipack od příštího týdne.

Pivní fajnšmekři se mohou těšit na dvě  varianty tohoto slavnostního piva. Vánoční speciál Zubr MAXXIM totiž pivovar nabídne jako standardní filtrované pivo a současně  i jeho nefiltrovanou variantu, charakteristickou mírným zákalem a  plnou, přitom osvěžující chutí. Při jeho výrobě se vycházelo ze staré receptury a kromě originální chuti Zubr MAXXIM vyniká typickým aroma, sytější barvou  a vyšší hořkostí. Jednou z předností je i dobrá pitelnost, takže  každý doušek láká k dalšímu napití.  Příjemný dojem po napití ovlivňuje výborný říz jako výsledek dlouhé doby zrání  90 dní. Aby byl MAXXIM  k mání počátkem adventu, bylo zapotřebí začít s jeho přípravou už v létě a po celou dobu pečlivě dohlížet na jednotlivé fáze výroby . „ Je to náš vánoční originál s podpisem zkušeného sládka. Péče, kterou mu věnujeme se promítá nejen do názvu, ale především do jeho celkového charakteristiky,“ komentuje Petr Hermély, manažer marketingu.  Výjimečnost tohoto piva potvrzuje i velký zájem konzumentů a s tím související vysoká poptávka restaurací.

  Tentokrát jsme uvařili 700 hl a už nyní je třetina prodaná. Jde o slavnostní pivo, které je ideálním nápojem na vánoční stůl. Balení multipack se hodí i jako dárek,“ doplňuje Petr Hermély z pivovaru Zubr. Jedná se totiž o limitovanou výrobu, a proto se restauracím vyplatí zásobit se včas. Zubr MAXXIM  bude k dispozici v sudech i v lahvích v balení multipack.  Se sériovou výrobou originálního speciálu zatím v Zubru nepočítáme, záměrem je zachovat jeho exkluzivitu a nabízet ho pouze v omezeném množství jako zpestření sortimentu.

Tisková zpráva pivovaru
  skenovat0001_1

© Pivní Obzor 2007 - 2025 | Provozováno na RS MAXSOFT